Hroznýši královští

24. května 2016 v 12:58 | mckyta |  Hroznýši královští
Co se hroznů týče, je to asi nejvýznamnější druh v mém chovu. Aktuálně mám 7 jedinců.
S hroznýši jsem začala před 4lety, kdy se ke mě dostal jeden malý sameček jen na dočasné opatrování....a už u mě zůstal a já hroznýšům úspěšně propadla.
Všichni se jmenujou od M, proč? No začalo to Majkým a když ke mě pak přišla Matylda, která jméno už měla, začala jsem to počáteční písmeno dodržovat :) Ještě, že je spousta pěkných jmen :)
Takže, co za hrozny mám ve své sbírce?

MAJKÝ
Je to onen dočasný chovanec. Letos oslavil 4 roky, měří cca 130cm. Není to žádný velikán, ale dohání to svou mírnou povahou a na obyčejného mixáka docela atraktivní barvou. Je celý světlý, s ocasem do červena a po celém délce těla má narůžovělé boky. Je to prostě fešák.

MATYLD
Původně zakoupen jako samice, ale po opakovaném odmítání potravy v zimním období jsem koukla na ocas, jestli to náhodou není kluk a hle, je :) Jedná se o 6 letého jedince lokality El Salvador, je aktuálně k dispozici, pokud o něj máte zájem, napište mi mail :)

MAVIS
Je samice narozená roku 2012. Jedná se o CA motley het T+ caramel albino a rozhodně to není žádné tintítko :)
Měří 2,5 metru a váží krásných 11kg. Zatím lepší fotku pro představu velikosti nemám :)

MANO
Mano je samička narozená v červnu 2016. Jedná se o EBV pastel salmon het anery. Postupně se vybrvila a myslím, že do krásy :) fotky jako mimčo a nyní :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama